نیروی انتظامی

نیروی انتظامی1

نیروی انتظامی2
انعقاد تفاهم نامه همکاری پژوهشی دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری و دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی نیروی انتظامی استان

در راستای تعاملات علمی ، میان مراکز دانشگاهی و مؤسسات تحقیقاتی کشور و مراکز پژوهشی نیروی انتظامی و بهره مندی از امکانات و توانمندی های یکدیگر در زمینه های علمی و پژوهشی و تبادل تجربیات ، تفاهم نامه همکاری مشترک میان دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری و دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی نیروی انتظامی استان منعقد شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه ، در حاشیه امضای این تفاهم نامه دکتر علیرضا آبرود ریاست دانشگاه پیام نور استان ضمن تبریک و گرامیداشت هفته نیروی انتظامی و قدر دانی از زحمات پرسنل خدوم نیروی انتظامی گفت: تعامل دانشگاه ها با نیروی انتظامی برای تبادل تجربه و علم در زمینه جدیدترین دانش ها و رفتارهای انسانی ، به ارتقای سطح امنیت اجتماعی در جامعه منجر می شود.

وی با بیان اینکه امنیت ضروری ترین و مهم ترین نیاز یک جامعه است و اگر امنیت حاصل نشود نمی توان منتظر پیشرفت و شکوفایی در حوزه های مختلف بود اظهار کرد: مراکز و واحدهای دانشگاهی دانشگاه پیام نور در استان آمادگی دارند با توجه به ظرفیتها و پتاسیل های موجود در زمینه فعالیت های علمی ، آموزشی ، پژوهشی ، فرهنگی و باتوجه به نیاز های استان همکاری های لازم را با نیروی انتظامی داشته باشد.

سپس سرهنگ بهمنی رئیس دفتر تحقیقات کاربردی فرماندهی نیروی انتظامی استان ضمن تقدیر و تشکر از همکاری دانشگاه با مجموعه نیروی انتظامی خواستار ارتباط و همکاری بیشتر دانشگاه و دفتر تحقیقات کاربردی نیروی انتظامی  در راستای تعامل و استفاده از ظرفیت دانشجویان ، استادان و صاحبنظران دانشگاه شد.

در ادامه این نشست ، نمایندگان دانشگاه و نیروی انتظامی به بیان دیدگاه های خود در خصوص مباحثی همچون آسیب های اجتماعی ، خانواده  ، برگزاری همایش های مشترک ، برگزاری کارگاه های مشترک آموزشی در زمینه طلاق و اعتیاد و ... پرداختند و درنهایت تفاهم نامه همکاری فی مابین به امضاء رسید.

گفتنی است این تفاهم نامه به مدت 2 سال اعتبار داشته و زمینه همکاری هرچه بیشتر دانشگاه و نیروی انتظامی را فراهم می نماید.  

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر