دکتر فیصل حسنی در نشست با معاونت استانداری استان بیان نمود: وظیفه دانشگاه پیام‌نور ارتقاء آموزش عالی در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته است.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری دکتر فیصل حسنی معاون اداری مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور کشور با مهندس امیری معاون عمرانی و سرپرست معاونت سیاسی و امنیتی استانداری استان چهارمحال و بختیاری دیدارنمود.

در ابتدا دکتر حسینعلی قجری سرپرست دانشگاه پیام نور استان ضمن خوش آمد گویی به معاونت سازمان وتقدیر و تشکر ازبرگزاری این دیدار بیان نمود: دانشگاه پیام نور یکی از بزرگ‌ترین دانشگاه‌های دولتی کشور است که دارای 500 مرکز و واحد می باشد. ایشان افزود: هدف از سفر معاونت محترم اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور کشور به استان، تقویت دانشگاه پیام نور استان و کمک به بهبود و توسعه مراکز و واحدهای این استان است .

دکتر قجری سرپرست دانشگاه پیام نور استان با اشاره به افتتاح ساختمان آزمایشگاهی و آموزشی مرکز بروجن در هفته دولت با 17 میلیارد ریال اعتبار با زیر بنای چهار هزار و 400 متر مربع، خاطرنشان کرد: افتتاح ساختمان آموزشی مرکز فارسان، افتتاح ساختمان فرهنگی مرکز لردگان و افتتاح محوطه مراکز بروجن، اردل و جونقان از جمله پروژه‌های قابل افتتاح دهه فجر سال جاری است.

در ادامه دکتر فیصل حسنی معاون اداری مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور با اشاره به اینکه دانشگاه پیام نور بزرگترین دانشگاه خاور میانه است. افزود: دانشگاه پیام نور آسانسور طبقات پایین جامعه و سیاست دانشگاه پیام نور تقویت مناطق محروم بر مبنای عدالت آموزشی می باشد، ایشان خاطر نشان کرد: وظیفه دانشگاه پیام‌نور ارتقاء آموزش عالی در مناطق محروم و کمتر توسعه یافته است. دکتر حسنی در ادامه افزود: به کار گیری عضو علمی و کارکنان بومی از دیگر برنامه های دانشگاه می باشد.

دکتر حسنی با اشاره به اجرای سیستم رسانه تعاملی برای نخستین بار در قسمت آموزش دانشگاه پیام‌نور، گفت: این سیستم آموزشی از دو هفته آینده آغاز خواهد شد.وی ادامه داد: برای این سیستم تاکنون 200 عنوان محتوا تولید شده است که با برنامه‌های انجام شده این تعداد به چهار هزار محتوا خواهد رسید و همچنین میزان شهریه در این نوع سیستم آموزشی حدود 40 درصد کاهش می‌یابد.

وی با اشاره به  افزایش نیافتن شهریه برای مقاطع دکترای این دانشگاه، تصریح کرد: میزان افزایش شهریه در مقطع کارشناسی کمتر از میزان تورم خواهد بود و تا دو سال آینده افزایش شهریه برای مقطع کارشناسی ارشد پیش‌بینی نخواهد شد.

معاون دانشگاه پیام نور با بیان اینکه در سال گذشته 110 پروژه عمرانی دانشگاه پیام نور در کشور افتتاح شد، تصریح کرد: در بهمن ماه سال جاری 100 پروژه به بهره برداری خواهد رسید.

در ادامه مهندس امیری معاون عمرانی استانداری استان با عرض خیر مقدم بیان نمود: خوشبختانه تعاملات استانداری و ادارات استان با دانشگاه پیام نور بسیار خوب می باشد، افزود: با توجه به ارتباط خوب میان مدیران استان و مدیران دانشگاه پیام نور تا کنون جلسات مختلف با ادارات استان در خصوص رفع موانع و مشکلات این دانشگاه در استانداری صورت گرفته است.

مهندس امیری با بیان اینکه دانشگاه پیام نور با داشتن قدمت بالای آموزشی به عنوان یک دانشگاه اساسی در سطح بین الملل جای پیشرفت دارد، خاطر نشان کرد: محتوای دروس دانشگاه پیام نور به لحاظ علمی بسیار آموزنده و ارزشمند می باشد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما