k1

k2
در دیدار ریاست دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری با مدیران بانک انصاراستان

نشست هماهنگی جهت اجرای تفاهنامه دانشگاه پیام نور و بانک انصار در استان چهارمحال و بختیاری برگزار گردید

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور در این نشست که به منظور دستیابی اهداف مشترک و همچنین گسترش همکاری های متقابل و استفاده از ظرفیت ها و امکانات بر گزار گردید ، دکتر علیرضا آبرود ریاست دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری ضمن خیر مقدم خدمت حاضرین ابراز امید واری کرد که با مشارکت و همکاری با بانک انصار بتوانیم با تلاش هر چه بیشتر در راستای ارائه خدمت به دانشگاهیان گام مهمی را برداریم. 

ایشان ضمن قدر دانی از همکاری بانک انصار با دانشگاه پیام نور اظهار کرد : دانشگاه پیام نور با پتاسیل و ظرفیت های فراوانی که دارد می تواند همکاری متقابلی را در جهت ارائه خدمات  آموزشی و پژوهشی با بانک انصار استان داشته باشد .

وی هدف از برگزاری این نشست را افزایش تعامل ،اثر گذاری و  همکاری متقابل بین بانک و دانشگاه  در راستای تفاهم نامه در سطح ملی وتأمین تسهیلات با نرخ 1/5درصدی برای شهریه دانشجویان در مقاطع کارشناسی ، کارشناسی ارشد و دکتری بیان نموده و خواستار سرعت بخشی و کیفیت ارائه خدمات شدند.  

در ادامه مدیر عامل بانک انصار استان چهارمحال و بختیاری اعلام آمادگی نمودند که بانک انصار برای هر گونه فعالیت و خدمات برای رفاه کارکنان ، اساتید ودانشجویان دانشگاه پیش قدم خواهد  بود و انشالله در طی چارچوب تفاهم نامه فی مابین دانشگاه و بانک منشاء خدمات باشیم. آقای کریمی از این نشست ابراز خرسندی نمودند  وگفتند با  عملیاتی نمودن مصوبات تفاهم نامه بتوانیم منشاء خیر و برکت برای دانشجویان عزیزمان باشیم.

گفتنی است در پایان نشست نمایندگان بانک انصار و مدیران دانشگاه پیام نور استان در خصوص نحوه همکاری به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر