نماینده ولایت فقیه در استان در دیدار با معاون دانشگاه بیان نمود: دانشگاه پیام نور سالم ترین، کم هزینه ترین، بی حاشیه ترین و سهل الوصول ترین دانشگاه می باشد.

دانشگاه پیام نور سالم ترین، کم هزینه ترین، بی حاشیه ترین و سهل الوصول ترین دانشگاه می باشد.

   به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان، دکتر فیصل حسنی معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور کشور با حجت الاسلام والمسلمین نکونام نماینده محترم ولی فقیه در استان و امام جمعه محترم شهرکرددیدار نمود.

دکتر حسینعلی قجری سرپرست دانشگاه پیام نور استان در ابتدا ضمن تقدیر و تشکر از برگزاری این دیدار به ارائه گزارشی از مهمترین فعالیت های صورت گرفته در دانشگاه پیام نور استان پرداخت. ایشان بیان نمود: دانشگاه پیام نور در سطح کشور با داشتن 31 ستاد استانی و 500 مرکز و واحد به صورت متمرکز می باشد.

دکتر قجری در این دیدار افزود: توجه معاونت محترم سازمان به این استان به صورت خاص می باشد. وی خاطر نشان کرد: حضور معاونت سازمان در این استان در خصوص تخصیص اعتبارات به بخش عمرانی و تکمیل پروژه های نیمه تمام استان بسیار خوب بود و انشاءالله تا دهه فجر امسال تعداد 5 پروژه عمرانی در دانشگاه پیام نور استان به بهره برداری می رسد.

سزپرست دانشگاه پیام نور استان گفت: در زمینه فرهنگی دانشگاه پیام نور به عنوان بزرگترین دانشگاه پیام نور کشور فعالیت های عمده ای داشته است. ایشان با بیان اینکه دانشگاه پیام نور استان در سه سال گذشته دارای رتبه فرهنگی برتر بود، افزود: در زمینه نشریات دانشجویی، جشنواره رویش و حرکت، نماز، حجاب و عفاف و برپایی اردو های جهادی و راهیان نور فعالیت های خوبی انجام داده است.

 در ادامه دکتر فیصل حسنی معاون محترم اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور بیان نمود: اولویت دانشگاه پیام نور در مناطق محروم بومی گزینی و ایجاد شرایط و محیطی مناسب برای تحصیل می باشد. ایشان در ادامه خاطر نشان کرد: سیاست دانشگاه بر این است تا با ایجادوضعیت مطلوب و فضای فیزیکی ، آزمایشگاهی و ورزشی مناسب  اعتماد خانواده ها را به دانشگاه جلب نماید.

   دکتر حسنی با بیان نیمه حضوری بودن حضور دانشجویان در دانشگاه پیام نور خاطر نشان کرد: دانشگاه پیام نور در میان سایر دانشگاه های کشور کمترین میزان شهریه را از دانشجویان دریافت می نماید و سیاست دانشگاه بر این است که دانشجویان مناطق محروم و کمتر توسعه یافته با موافقت مجلس و کمک دولت شهریه کمتری را پرداخت نمایند.

    حجت الاسلام و المسلمین نکونام امام جمعه استان با اشاره به قدمت دانشگاه پیام نور بیان نمود: دانشگاه پیام نور سالم ترین، کم هزینه ترین، بی حاشیه ترین و سهل الوصول ترین دانشگاه می باشد. ایشان با بیان اینکه دانشگاه پیام نور یک دانشگاه خوش نام است، افزود: با انجام تبلیغات و معرفی دانشگاه به مردم می توان سرمایه گذاری مفیدی از نظر علمی و فرهنگی ایجاد نمود.

    امام جمعه محترم شهرکرد با اشاره به برگزاری برنامه های فرهنگی در دانشگاه، تصریح کرد: دانشگاه باید به مسائل فرهنگی توجه خاصی نماید. ایشان خاطر نشان کرد: دانشگاه به عنوان یک مکان انسان سازی باید زیرساخت دینی و معنوی ویژه ای داشته باشدو در همه ابعاد و کار ها باید دید و نگاه فرهنگی باشد و نگاه دینی و ایمانی دانشجو باید تقویت شود.

گفتنی است: در پایان قول مساعد در زمینه ساخت مسجد در دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد توسط معاونت محترم سازمان مرکزی اعلام گردید و ایشان افزود: انشاء الله تا هفته دولت سال آینده این مکان به بهره برداری خواهد رسید.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما