حضور سرپرست دانشگاه پیام نور استان در برنامه آیین گرامی داشت روز 12 بهمن

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان چهارمحال وبختیاری، دکتر حسینعلی قجری سرپرست دانشگاه پیام نور استان به همراه مدیران و کارکنان ستاد دانشگاه پیام نور استان در برنامه جشن سالروز ورود امام راحل به کشور در فرهنگسرای شهرکرد شرکت نمودند.

در آیین آغاز جشن های سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در چهارمحال و بختیاری تمثال مبارک حضرت امام راحل از سوی ورزشکاران، عشایر و اقشار مردم گل افشانی شد.

قاسم سلیمانی دشتکی استاندار استان در این برنامه بیان نمود:  مردم در شکل گیری انقلاب اسلامی از جان خود مایه گذاشتند و همواره از آرمان های انقلاب دفاع می کنند.به گفته وی، رژیم طاغوت پهلوی ایران را به نابودی کشاند و کشاورزی و دامپروری در روستاها را نابود کرد و به جای آن چند کارخانه مونتاژ تولیدات کالاهای غیر ضروری را ایجاد کرد تا جوانان روستایی و شهری کار کشاورزی و دامپروری را رها کنند.
استاندار استان افزود: آمریکا می خواست تا ایران یک کشور مصرف کننده باشد از این رو کشاورزی و دامپروری ایران را به نابودی کشاند.
استاندار چهارمحال و بختیاری، تصویب قانون کاپیتالسیون در مجلس ملی آن زمان را نشان از پذیرش ذلت دانست و گفت: کشور استعمارگر آمریکا با این قانون به ملت ایران زورگویی می کرد و حتی مردم اجازه نداشتند درباره حقوق خود تصمیم بگیرند.
سلیمانی دشتکی ادامه داد: مظاهر غربی در دوران قبل از انقلاب باعث تحریف رفتارهای فرهنگی و شکسته شدن بنیان خانواده شد.

استاندار با اشاره به افشاگری‌های فعالیت‌های ظالمانه شاه و آمریکا توسط امام راحل عظیم‌الشان، تصریح کرداین افشاگری‌ها ۱۵ سال به طول انجامید و نتایج مجاهدت‌ها به صورت انفجار نور به ثمر رسید.وی خاطرنشان کرد: امیدواریم انقلاب اسلامی ایران به انقلاب حضرت مهدی عج متصل شود
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما