دکتر حسینعلی قجری رئیس دانشگاه پیام نور استان بیان نمود: پنج طرح عمرانی به مناسبت دهه فجردردانشگاه پیام نوراستان به بهره برداری رسید.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان چهارمحال وبختیاری، مراسم جشنی به مناسبت سی و هشمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دانشگاه پیام نور مرکز شهرکرد برگزار گردید.

   دکتر حسینعلی قجری رئیس دانشگاه پیام نور استان ضمن گرامیداشت ایام الله پیروزی انقلاب اسلامی ایران بیان نمود: انقلاب اسلامی بدون شک یکی از بزرگترین حوادثی بود که در طول تاریخ ایران به وقوع پیوست. ایشان با اشاره به اینکه کشورهای استعمارگر در زمان سلطنت شاهنشاهی سعی بر اسلام زدایی و غربی نمودن کشورایران داشتند. خاطر نشان کرد: قیام گسترده توده مردم و اقشار مختلف کشور و پذیرش ایدئولوژی دینی و رهبری امام خمینی(ره) منجر به پیروزی انقلاب اسلامی و تشکیل حکومت جمهوری اسلامی گردید. رئیس دانشگاه پیام نور تصریح کرد: این انقلاب دارای پیامد های مختلف در حوزه های سیاسی، اجتماعی و فرهنگی و ازهمه مهمتر پیامد علمی بود، که اکنون با توسعه دانشگاه ها و پیشرفت های علمی شاهد آن هستیم.

رئیس دانشگاه پیام نور استان در این برنامه با اشاره به سفر معاونت سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور به همراه مدیران سازمان به استان گفت: خوشبختانه در این سفر از سوی سازمان مساعدت های مالی خوبی در زمینه اتمام پروژه های عمرانی، ورزشی و فرهنگی صورت گرفت. ایشان افزود: اعتبار ویژه ای جهت تجهیز آزمایشگاه و کارگاه های استان اختصاص یافته که بخش عمده از این اعتبار در این بخش ها هزینه شده است. در ادامه دکتر قجری به افتتاح پنج پروژه عمرانی استان که به صورت همزمان با 72 طرح عمرانی در دانشگاه های پیام نور سراسر کشوردر دهه فجر امسال به بهره برداری رسید، اشاره نمود.

 در ادامه حجت الاسلام والمسلمین دکتر صفی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه شهرکرد و پیام نور با تبریک ایام فرخنده فجر انقلاب اسلامی بیان نمود: انقلاب اسلامی ایران از سه عنصر مهم فکری، انسانی و رهبری تشکیل شده است. ایشان با اشاره به اینکه تفاوت انقلاب ما با انقلاب های دیگر در ایدئولوژی و مکتب است، افزود: تشکیل سایر انقلاب ها بر پایه مکتب مادی بود اما انقلاب ما بر پایه و اساس مبانی اسلامی، وحی و فرامین وحی بنا نهاده شده است.
 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما