انتصاب دکتر علی اکبر شریفی به عنوان مسئول امور جاری دانشگاه پیام نور واحد سامان

   به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور استان چهار محال و بختیاری، دکتر علی اکبر شریفی به عنوان مسئول امور جاری دانشگاه پیام نور واحد سامان منصوب شد.

 جلسه با حضور رئیس، مسئول نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه پیام نور، معاون و مدیران ستاد استان و بخشدار مرکزی شهرو مسئولین ادارات این شهرستان در محل دانشگاه پیام نور واحد سامان برگزار گردید.

  دکتر حسینعلی قجری سرپرست دانشگاه پیام نور استان ضمن تبریک ایام دهه مبارک فجر و پیروزی انقلاب اسلامی بیان نمود: انقلاب اسلامی یک انقلاب مردمی و فرهنگی به رهبرامام خمینی (ره)با ایدئولوژی اسلامی بوجود آمد. ایشان با اشاره به دستاوردهای این پیروزی تصریح کرد: یکی ازمهم ترین دستاورد های انقلاب، آزادی از نظام استبدادی و پیشرفت های علمی و اقتصادی در کشور می باشد. وی افزود: این نظام با خون هزاران شهید به بار نشست و وظیفه ما، حفظ این نظام و به میراث گذاشتن آن برای آیندگان است.

رئیس دانشگاه پیام نور در ادامه خاطر نشان کرد: مدیریت امانت  است و امیدواریم در زمان مسئولیت خود به خوبی به آن عمل کنیم. دکترقجری در ادامه خاطر نشان کرد: تغییرات به معنای نارضایتی نیست. تغییرات در سیستم دولتی طبیعی می باشد و در دانشگاه پیام نور سعی بر آن شد که با حفظ حرمت از زحمت و تلاش مدیران تقدیر شود.

در پایان دکتر حسینعلی قجری رئیس دانشگاه پیام نور استان ضمن تقدیر وتشکر از زحمات جمشید ابراهیم پور سرپرست این دانشگاه، طی حکمی دکتر علی اکبر شریفی را به عنوان مسئول امور جاری این واحد منصوب کرد.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
مهمان (PortalGuest)


مجری سایت : شرکت سیگما