بانک


بانک 1

بانک 2
نشست مشترک ریاست دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری با مدیران بانک صادرات استان

ریاست دانشگاه پیام نور با مدیران بانک صادرات استان دیدار و گفتگو کرد

به گزارش روابط عمومی دانشگاه پیام نور ، دکتر علیرضا آبرود ریاست دانشگاه پیام نور استان چهارمحال و بختیاری در این نشست ، ضمن خیر مقدم خدمت حاضرین ابراز امید واری کرد که با مشارکت و همکاری این بانک بعنوان بانک عامل بتوانیم با تلاش و همکاری هر چه بیشتر در راستای ارائه خدمت به دانشگاهیان گام مهمی را برداریم.

ایشان با قدر دانی از همکاری بانک صادرات استان چهارمحال و بختیاری با دانشگاه پیام نور اظهار کرد : دانشگاه پیام نور با پتاسیل و ظرفیت های فراوانی که دارد می تواند همکاری متقابلی را در جهت ارائه خدمات  آموزشی و پژوهشی با بانک صادرات  استان داشته باشد .

ریاست دانشگاه پیام نور استان خاطر نشان کرد : هدف از برگزاری این نشست  افزایش تعامل ،اثر گذاری و  همکاری متقابل بین بانک و دانشگاه برای رفع  نیاز دانشجویان به تسهیلات کم بهره جهت تأمین شهریه دانشجویی،  و همچنین سرعت بخشی همراه با کیفیت در ارائه خدمات به جامعه دانشگاهی  می باشد.  

دکتر آبرود با اشاره به آموزش های آزاد در دانشگاه گفت : دانشگاه پیام نور استان با استفاده از  تیم کار آفرینی مجرب و  و همچنین برخورداری از امکانات آموزشی ویژه می تواند در  برگزاری دوره های آموزشی و پژوهشی  کمک شایانی  در  جهت ارتقاء کارکنان و توسعه علمی بانک داشته باشد.    

در ادامه مدیر عامل بانک صادرات استان چهارمحال و بختیاری ضمن ابراز خرسندی از این نشست بیان کرد : تلاش خود را در جهت دستیابی به اهداف و برنامه های بانک و دانشگاه خواهیم داشت به نحوی که  منافع بانک و دانشگاه تأمین شود.

 رستگار فر اعطای تسهیلات برای دانشجویان و کارکنان و اعضای علمی را از جمله اقدامات بانک صادارت در تعامل با دانشگاه پیام نور ذکر و اظهار امیدواری کرد که سطح همکاری بیش از پیش ارتقاءپیدا کند.

گفتنی است در پایان جلسه نمایندگان بانک صادرات و مدیران دانشگاه پیام نور استان در خصوص نحوه همکاری به بحث و تبادل نظر پرداختند.

 
امتیاز دهی
 
 

بيشتر